Pomoc uchodźcom

z Ukrainy

Skontaktuj się z nami

Daj się ponieść radości i fantazji

 
Zapytaj o wolne terminy i najbliższe atrakcje. Zadzwoń lub napisz do nas koniecznie. 
Co obejmuje ta usługa?

 

Udostępniamy całe zaplecze: salę szkoleniową, sprzęt multimedialny, kuchnię, a także kwatery, dziką przyrodę w okolicy skrapianą, a jakże, dzikimi winem 
Jakie warunki oferujemy?
 
  • Sala restauracyjna z antresolą na 50 osób

  • Zadaszone tarasy wokół dla 40 osób

  • Rozstawiana scena taneczna - pomieści 50 osób

  • Stodoła jako miejsce konferencji do 100 osób

  • Miejsca noclegowe dla 30 osób

  • Koncerty i imprezy plenerowe nawet dla 500 osób

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

Zarezerwuj teraz

Z przytulną bazą noclegową na 30 osób

 
Oferujemy obszerną bazę do organizowania warsztatów i szkoleń o różnej tematyce. Posiadamy niezbędny sprzęt multimedialny oraz oddzielną kuchnię do warsztatów zielarskich czy kulinarnych. Odbywały się już u nas warsztaty zielarskie, serowarskie, jogi, plenery malarskie oraz warsztaty rękodzielnicze a także kiermasze, wernisaże i koncerty. Dysponujemy bazą noclegową dla 30 osób w klimatycznych pokojach z nowoczesnymi łazienkami.

Baza dla szkoleń

WARSZTATY JOGI

 

Organizujemy cyklicznie warsztaty jogi, które prowadzi dyplomowana instruktorka jogi lyengara - Barbara Płonka. Udział w warsztatach pozwala na dostrzeżenie siebie samego w ciele, w swoim oddechu, napięciu i rozluźnieniu. Pokazuje jakim darem jest ciało i chwila obecna.

Warsztaty składają się z kilku sesji w ciągu dnia, a uczestnicy mają do dyspozycji dużą salę lub zajęcia na świeżym powietrzu. Aby utrzymać ciało w odpowiedniej kondycji naszym uczestnikom serwujemy pyszne wegetariańskie posiłki.

Warsztaty i szkolenia

WARSZTATY ZIELARSKIE  "DZIKIE GOTOWANIE"

 

Dzikie Gotowanie czyli kolacja z naszej łąki to warsztaty kulinarno-zielarskie pod przewodnictwem Joanny Wrzecionko. Najpierw idziemy na spacer zielarski, zbieramy rośliny do wykorzystania w kuchni. Potem w kuchni warsztatowej przygotowujemy kolację, pieczemy chleby, robimy zupę, danie główne, przystawki, deser. Potem wspólnie biesiadujemy przy dzikiej kolacji. Przyjmujemy zgłoszenia od grup ( 6-12 osób)

Spółdzielnia Socjalna "Dzikie Wino" w roku 2021 została beneficjentem wsparcia udzielonego w ramach Tarczy 2.0 przez PFR

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030 

 
Kontakt
 
telefon: +48. 501-73-99-63
 
Spółdzielnia Socjalna "Dzikie Wino" 
Daliowa 13L, 38-485 Jaśliska
NIP: 6842649129 

 

NAPISZ DO NAS